Akademia Piłkarska Miedzi Legnica ogłasza nabór
II liga Polska

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica ogłasza nabór

Akademia Piłkarska Miedzi rozpoczyna nabory do drużyny dziewcząt, która będzie uczyć się podstaw piłki nożnej. Zajęcia są kierowane dla dziewczynek urodzonych w 2005 roku oraz młodszych.

W szeregach Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica funkcjonuje już drużyna kobieca, która aktualnie z powodzeniem występuje na boiskach II ligi śląskiej (wywalczyła awans z III do II ligi). Kobieca piłka nożna w Polsce bardzo szybko się rozwija i skupia wokół siebie coraz więcej kibiców. Również coraz więcej kobiet próbuje swoich sił w futbolu i bardzo szybko okazuje się, że chwilowy bakcyl zamienia się w prawdziwą pasję na długie lata! Akademia Piłkarska Miedzi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziewczynek, które uwielbiają piłkę nożną i zaprasza je na nabory. – Obok kobiecego zespołu Miedzi, który występuje w II lidze, planujemy utworzenie grupy naborowej dla młodszych dziewcząt, które rozpoczną naukę gry w piłkę od podstaw. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty i zapraszam na tegoroczne nabory – mówi Tomasz Syska, trener koordynator najmłodszych grup z Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Nabory są przeznaczone dla dziewczynek urodzonych w 2005 roku i młodszych. – Treningi rozpoczniemy od listopada po uformowaniu się grupy. Poprowadzą je nasze doświadczone zawodniczki: Wiktoria Kudyba i Marta Mętel. Na początku grupa ta będzie trenować w hali sportowej i uczyć się podstaw piłki nożnej. Od kwietnia 2018 planujemy przejście z hali na boisko. Na pewno te zajęcia będą ciekawą przygodą dla dziewczynek zafascynowanych piłką nożną – wyjaśnia szczegóły Leszek Dulat, trener koordynator Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Zawodniczki będą mogły – wspólnie z innymi drużynami Akademii Piłkarskiej Miedzi – za darmo oglądać domowe mecze ligowe Miedzi w Nice 1 Lidze. Zapisy do grupy oraz szczegółowe informacje u trenera – koordynatora Tomasza Syski pod numerem telefonu: 697-892-326. Zapraszamy!

 

za http://akademia.miedzlegnica.eu

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: