#Ekstraliga : Inaguracja z przytupem

– fot. Ewa Żeligowska

Pierwszy gwizdek nowego sezonu zabrzmiał w Szczecinie. Olimpia podejmowała u siebie brązowego medalistę minionego sezonu AZS PWSZ Wałbrzych. Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać. Już w pierwszej minucie spotkania Roksana Ratajczyk. Następne dwadzieścia kilka minut do istna wymiana ciosów i trzy bramki. Dla gości strzelała Anna Rędzia i Jolanta Siwińska, a dla Olimpijek ponownie Ratajczyk. Potem nastąpił okres względnego spokoju na boisku, aż do przerwy. Na nią dziewczyny schodziły z wynikiem 2:2. Druga połowa to już właściwie dominacja podopiecznych Kamila Jasińskiego. Potwierdziły to trzema kolejnymi bramkami (Rędzia, Głąb i Miłek).
Już za tydzień Olimpia pojedzie do Łodzi, a PWSZ Wałbrzych podejmie u siebie Czarne Sosnowiec.