Olimpijki podbiły Danię

 Fantastycznie spisały się piłkarki Olimpii Szczecin w międzynarodowym turnieju piłkarskim Aalborg City Cup 2017, który został rozegrany w miniony weekend.

Zawodniczki z rocznika 2004/2005 okazały się bezkonkurencyjne, zwyciężając we wszystkich swoich meczach grupowych oraz w fazie play-off, aby na koniec w wielkim finale pokonać niemiecki VFL Pinneberg 2-0. Młode piłkarki w pobitym polu pozostawiły drużyny z Danii, Szwecji, Norwegii i Niemiec.

 

O włos od zwycięstwa były natomiast olimpijki z rocznika 2006/2007, które dopiero w finale uległy swojemu grupowemu pogromcy ze Szwecji – Gerdsken BK. W pozostałych meczach piłkarki z Polski zwyciężały, a w ostatecznej klasyfikacji okazały się lepsze od zawodniczek ze Szwecji, Danii oraz Holandii.

 

 

W Danii Olimpię reprezentowały:

2004/2005 : Daria Drozdowska – Wiktoria Bielecka, Natalia Chmielewska, Oliwia Saramak, Anastazja Hryncewicz, Emilia Szymczak, Paulina Sakałus, Nikola Sobolewska, Patrycja Karczmarczyk, Karolina Chreptowicz.

2006/2007 : Amelia Muszyńska – Łucja Hryncewicz, Kasia Siwoń, Lila Laszczyńska, Aleksandra Kuśmierczyk, Zuzia Rybińska, Nadia Ulas, Patrycja Gatniejewska, Natalia Mazanowska, Alicja Ławrynowicz.

 

OS

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.