Olimpijki podbiły Danię
Polska Świat

Olimpijki podbiły Danię

 Fantastycznie spisały się piłkarki Olimpii Szczecin w międzynarodowym turnieju piłkarskim Aalborg City Cup 2017, który został rozegrany w miniony weekend.

Zawodniczki z rocznika 2004/2005 okazały się bezkonkurencyjne, zwyciężając we wszystkich swoich meczach grupowych oraz w fazie play-off, aby na koniec w wielkim finale pokonać niemiecki VFL Pinneberg 2-0. Młode piłkarki w pobitym polu pozostawiły drużyny z Danii, Szwecji, Norwegii i Niemiec.

 

O włos od zwycięstwa były natomiast olimpijki z rocznika 2006/2007, które dopiero w finale uległy swojemu grupowemu pogromcy ze Szwecji – Gerdsken BK. W pozostałych meczach piłkarki z Polski zwyciężały, a w ostatecznej klasyfikacji okazały się lepsze od zawodniczek ze Szwecji, Danii oraz Holandii.

 

 

W Danii Olimpię reprezentowały:

2004/2005 : Daria Drozdowska – Wiktoria Bielecka, Natalia Chmielewska, Oliwia Saramak, Anastazja Hryncewicz, Emilia Szymczak, Paulina Sakałus, Nikola Sobolewska, Patrycja Karczmarczyk, Karolina Chreptowicz.

2006/2007 : Amelia Muszyńska – Łucja Hryncewicz, Kasia Siwoń, Lila Laszczyńska, Aleksandra Kuśmierczyk, Zuzia Rybińska, Nadia Ulas, Patrycja Gatniejewska, Natalia Mazanowska, Alicja Ławrynowicz.

 

OS

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!