Wojowniczki z Bródna podbijają turniej im. Aleksandra Zaranka

image
foto. Warriors Warsaw

  56. edycja najstarszego w Polsce turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka spotkała się ponownie z ogromnym zainteresowaniem. Do turnieju zgłosiło się ponad 100 drużyny, w skład których wchodzi ponad 1000 zawodników i zawodniczek!
Turniej, Jest jedną z najstarszych imprez piłkarskich tego typu w Polsce. Odbywa się od 1965r. i uczestniczyli w nim m. in. Dariusz Dziekanowski, Stanisław Terlecki, Michał i Marcin Żewłakow oraz Tomasz Jarzębowski.

W dniu 29.05.2016 na stadionie Legii Warszawa, odbyły się finałowe mecze 56. Warszawskie Bródno reprezentowała drużyna WARRIORS WARSZAWA. Trenerzy zgłosili do turnieju dwie drużyny, które jak burza przeszły eliminacje w dwóch kategoriach wiekowych. Młode Piłkarki z Bródna, trenują regularnie od stycznia zeszłego roku. W kobiecym kręgu piłkarskim są nazywane nową siłą w Warszawie. Depczą po piętach renomowanym drużynom z Pragi i z Ząbek. Trenują dwa razy w tygodniu w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. W skład niej wchodzą: Marta Lewnadowska, Angelika Zawistowska (siotra Weroniki z Łęcznej), Sebastian Olejniczak

image
foto. Warriors Warsaw

Wyniki meczów finałowych z udział piłkarek z Bródna:

kat. 2003 – 2004

Finał: WARRIORS WARSZAWA – WOJOWNICZKI Z WŁOCH 12:9

Bramki: Wiktoria Orłowska x 10 i Karolina Juszkiewicz x 2

Skład: Edyta Maciejec – Natalia Sobiesiak, Natalia Orłowska, Aleksandra Stępniak, Wiktoria Orłowska, Karolina Juszkiewicz, Olga Bartosiewicz, Sandra Gałązka, Wiktoria Kaczarkiewicz.

Kat. 2005 i młodsze

Finał: WARRIORS WARSZAWA – UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 7:4
Bramki: Kamila Gierasimowicz x 5,Julka Kawęcka x1, Julka Wojda x1.

Skład: Natalia Kocon, Julia Filipkowska, Natalia Bruks, Julia Kawęcka, Kamila Gierasimowicz, Julia Wojda, Julia Cygańska, Roksana Krzywiec, Natalia Rosłon, Klaudia Weołowska, Klaudia Zawistowska.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.