Wojowniczki z Bródna podbijają turniej im. Aleksandra Zaranka
Polska

Wojowniczki z Bródna podbijają turniej im. Aleksandra Zaranka

image
foto. Warriors Warsaw

  56. edycja najstarszego w Polsce turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka spotkała się ponownie z ogromnym zainteresowaniem. Do turnieju zgłosiło się ponad 100 drużyny, w skład których wchodzi ponad 1000 zawodników i zawodniczek!
Turniej, Jest jedną z najstarszych imprez piłkarskich tego typu w Polsce. Odbywa się od 1965r. i uczestniczyli w nim m. in. Dariusz Dziekanowski, Stanisław Terlecki, Michał i Marcin Żewłakow oraz Tomasz Jarzębowski.

W dniu 29.05.2016 na stadionie Legii Warszawa, odbyły się finałowe mecze 56. Warszawskie Bródno reprezentowała drużyna WARRIORS WARSZAWA. Trenerzy zgłosili do turnieju dwie drużyny, które jak burza przeszły eliminacje w dwóch kategoriach wiekowych. Młode Piłkarki z Bródna, trenują regularnie od stycznia zeszłego roku. W kobiecym kręgu piłkarskim są nazywane nową siłą w Warszawie. Depczą po piętach renomowanym drużynom z Pragi i z Ząbek. Trenują dwa razy w tygodniu w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. W skład niej wchodzą: Marta Lewnadowska, Angelika Zawistowska (siotra Weroniki z Łęcznej), Sebastian Olejniczak

image
foto. Warriors Warsaw

Wyniki meczów finałowych z udział piłkarek z Bródna:

kat. 2003 – 2004

Finał: WARRIORS WARSZAWA – WOJOWNICZKI Z WŁOCH 12:9

Bramki: Wiktoria Orłowska x 10 i Karolina Juszkiewicz x 2

Skład: Edyta Maciejec – Natalia Sobiesiak, Natalia Orłowska, Aleksandra Stępniak, Wiktoria Orłowska, Karolina Juszkiewicz, Olga Bartosiewicz, Sandra Gałązka, Wiktoria Kaczarkiewicz.

Kat. 2005 i młodsze

Finał: WARRIORS WARSZAWA – UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 7:4
Bramki: Kamila Gierasimowicz x 5,Julka Kawęcka x1, Julka Wojda x1.

Skład: Natalia Kocon, Julia Filipkowska, Natalia Bruks, Julia Kawęcka, Kamila Gierasimowicz, Julia Wojda, Julia Cygańska, Roksana Krzywiec, Natalia Rosłon, Klaudia Weołowska, Klaudia Zawistowska.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!