[DANIA] : Piękny gol Wróbel dał zwycięstwo w klasyku!
Polki na Świecie Świat

W hitowym meczu siódmej kolejki duńskiej Gjensidigi Kvindeligi znów główną rolę zagrała reprezentantka Polski Natalia Wróbel. W meczu Broendby z Fortuną Hjorring dziewiętnastoletnia napastniczka weszła na boisko Nord Energie Areny dopiero 63. minucie. Już zaledwie osiem minut później zdobyła przepiękną bramkę z dwudziestu metrów! Jak się później okazało, był to gol na 1:2 i równocześnie na wagę kompletu punktów z odwiecznymi rywalkami.

Broendby zajmuje drugą pozycję w tabeli. Teraz czas na reprezentacyjną przerwę. Wróbel razem z naszą seniorską kadrą zagra towarzyskie mecze z Marokiem i Argentyną.