Oficjalnie : Malešević zawodniczką Mistrza Polski

Potwierdziły się nasze kolejne informacje. Dziś kolejny transfer ogłosił Mistrz Polski, jest nim serbska pomocniczka Sanda Malešević.

27-letnia reprezentantka Serbii jest uznawana w kraju za bardzo utalentowaną zawodniczkę. Filigranowa zawodniczka obdarzona świetną techniką jest przyrównywana w Serbii i Chorwacji za żeński odpowiednik Luki Modrica. Od 2011 do 2017 roku grała w Mistrzu Serbii Spartaku Subotnica, gdzie na krajowym podwórku zdobyła wszystko, co było można, grała też w Lidze Mistrzyń. W 2017 roku przeszła do Crevny Zvezdy, którą doprowadziła do zdobycia Pucharu kraju i przebiła się do pierwszej reprezentacji Serbii. W styczniu 2020 przeniosła się do hiszpańskiego Deportivo Alves, gdzie jednak przerwane rozgrywki ligi hiszpańskiej przez COVID przeszkodziły jej kontynuować karierę na Półwyspie Iberyjskim. Więcej o niej pisaliśmy TUTAJ .

 Wcześniej szeregi Czarnych Sosnowiec zasiliły : Zofia Buszewska (GKS Katowice), Luiza Kozielska (TS ROW Rybnik), Kinga Kozak (GKS Katowice), Kornelia Grosicka (Olimpia Szczecin) i Nicole Zając (Medyk Konin).

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: