Kategoria: Grają z TKF

Na zero w Bydgoszczy

foto.Tomasz Czachorowski

W Bydgoszczy słoneczna inauguracja jesieni, lecz kolejny raz dla gospodyń 0:0 (poprzednio jesienią w Poznaniu z Polonią i u siebie z Pragą Warszawa). Mecz z przewagą Stomilanek, cuda w bramce wykonywała bramkarka gospodyń Kamila Rosińska.

Dziewczyny z Olsztyna …

Dobry start Resovii

foto. Resovia Rzeszów

Dziś w Rzeszowie miało miejsce starcie drużyn walczących o utrzymanie w ligowej tabeli. Lepsze okazały się gospodynie, po zaciętym spotkaniu wygrywając 2:0 po golach Bednarz i Czyż.

Za tydzień Resovia jedzie do Kolbuszowej na podkarpackie derby, a …

Czwórka zdobyła Rysy

Fot. emilekert.com

Fantastycznie marsz ku Ekstralidze rozpoczęła Czwórka Radom. Liderujący po jesiennej rundzie zespół z Mazowsza rozgromił trzecie Rysy aż 6:0.

Podopieczne trenera Pawłowskiego zdominowały boiskowe wydarzenia w pełni. Rysy osłabione brakiem Klaudii Maciążki (przebywa na Elite Round U17) nie …

Selekcjoner na treningu piłkarek APLG

fot. APLG

Na czwartkowym treningu drużyny Seniorek Akademii Piłkarskiej LG w roli gościa pojawił się trener Paweł Janas, doradca programu „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM”. Były selekcjoner Reprezentacji Polski bacznie przyglądał się przygotowaniom dziewczyn do inauguracji rundy wiosennej. (http://pilkalotos.pl/)

fot. APLG…

Derby dla Górniczek

Na otwarcie stadionu w Białej Podlaskiej AZS PSW podejmowała w Derbach Lubelszczyzny Górnika Łęczna. Spotkanie miało uroczystą oprawę, na stadion piłkarki wyprowadziły dzieci z miejscowej Akademii. Na trybunach widać było dużo miejscowych kibiców, lecz były wolne miejsca na trybunach mogących …