[KADRA] : Dziś gramy Czeszkami

Już dziś w czeskim Chomutovie zagramy z Czeszkami na Letnim Stadionie.Będzie to pierwszy od marca mecz reprezentacji. Zaczynamy kluczowy dwumecz eliminacji.

Cztery dni później (22 września (wtorek)) na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej reprezentacja Polski rozegra spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy z

czytaj więcej [KADRA] : Dziś gramy Czeszkami

Szwedki bez litości dla Węgierek. Rywalki nie przeszkadzały

 Reprezentacja Szwecji bez Lindahl, Glas, Rolfö, Larsson i Blackstenius, które z różnych powodów nie znalazły się w meczowej kadrze. Reprezentacja Węgier bez ośmiu piłkarek przebywających na kwarantannie po tym, jak w drużynie MTK Budapeszt potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem. Puste trybuny

czytaj więcej Szwedki bez litości dla Węgierek. Rywalki nie przeszkadzały

[KADRA] : Początek zgrupowania. Czas na Misję Euro

  W niedzielę 13 września rozpoczęło się zgrupowanie w pierwszej reprezentacji Żywcu. Teraz selekcjoner Miłosz Stępiński i jego sztab będą wdrażać plan taktyczny na dwumecz z Czeszkami. Celem minimum będą cztery punkty. Zwłaszcza, że powołano dwadzieścia sześć zawodniczek.

W piątek

czytaj więcej [KADRA] : Początek zgrupowania. Czas na Misję Euro

Pięć miesięcy i dość! Pierwszy międzynarodowy mecz po covidzie

Pięć miesięcy po ostatnim międzynarodowym meczu i przerwie spowodowanej atakiem pandemii w końcu wraca piłka międzynarodowa.

W mijającym tygodniu kadry narodowe Estonii i Łotwy rozegrały pierwszy międzynarodowy mecz w erze po covidowej. W Tallinie na trybunach zebrało się 567 widzów.

czytaj więcej Pięć miesięcy i dość! Pierwszy międzynarodowy mecz po covidzie

Wiegman faworytką do objęcia reprezentacji Anglii. Zarobi krocie

 Według ‚The Times’ w wyścigu o fotel selekcjonera reprezentacji Anglii zostały tylko dwie kandydatki. Są to była selekcjoner reprezentacji USA Jill Ellis oraz aktualna selekcjoner Holandii Sarina Wiegman.

Faworytką jednak jest właśnie Wiegman. Według informacji ‚The Times’ Angielska Federacja zaproponowała

czytaj więcej Wiegman faworytką do objęcia reprezentacji Anglii. Zarobi krocie