Glasgow City nokautuje Dundee United! Efektowna wygrana z udziałem Wróbel
Ligi Polki na Świecie Świat

Glasgow City zdominowało Dundee United, wygrywając aż 13-0, a w tym spektakularnym spotkaniu Natalia Wróbel zdobyła swoją czwartą bramkę w sezonie. Polka popisała się pięknym strzałem zza pola karnego, trafiając w samo okienko.

Mecz od samego początku układał się po myśli lidera Scottish Women’s Premier League, zwłaszcza po czerwonej kartce dla bramkarki Dundee United, Beth Rennie.

Glasgow szybko wykorzystało przewagę, a w ciągu 12 minut prowadziło już 3-0. Na liście strzelczyń znalazły się Lisa Evans, Brenna Lovera, a Wróbel dodała trzecie trafienie, podkreślając dominację swojego zespołu.

W drugiej połowie padały kolejne gole, a zespół z Glasgow nie zwalniał tempa, kończąc mecz z 13 trafieniami. Ostatecznie, Glasgow City utrzymuje pozycję lidera i przerwę na mecze międzynarodowe spędzi na szczycie tabeli.

Pełny wynik: Dundee United 0-13 Glasgow City
Strzelczynie: Evans (‘7), Lovera (‘8, ’32), Wróbel (’12), Gambone (’38), Whelan (’43, ’65, ’70), Lockwood (’68), Forrest (’71), Kozłowa (’75, ’84)