Kolejny gol Natalii Wróbel w Szkocji!
Polki na Świecie Świat

W piątej kolejce szkockiej SWPL Natalia Wróbel ponownie udowodniła, że jest jednym z kluczowych ogniw swojego zespołu. Reprezentantka Polski zdobyła swojego drugiego gola w oficjalnym meczu, przyczyniając się do zwycięstwa Glasgow City nad Spartans 2:0.

Spotkanie, rozegrane na stadionie rywalek, od początku było zdominowane przez przyjezdne, ale to właśnie Wróbel w 29. minucie otworzyła wynik. Polka precyzyjnie wykorzystała podanie od jednej ze swoich koleżanek z zespołu, pokonując bramkarkę Spartans i wprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.

Glasgow City kontynuowało naciski na defensywę gospodarzy, co zaowocowało drugim trafieniem, przypieczętowując zwycięstwo i umacniając pozycję zespołu na szczycie tabeli SWPL.

Natalia Wróbel zagrała pełne 90 minut, ponownie pokazując swoją wartość dla drużyny. Jej dynamiczna gra i skuteczność pod bramką przeciwnika dają nadzieję na dalsze sukcesy zarówno w lidze, jak i w przyszłych rozgrywkach międzynarodowych.

Glasgow City, z kolejnymi trzema punktami na koncie, kontynuuje swoją dobrą passę w lidze, a Natalia Wróbel po raz kolejny zaprezentowała się z jak najlepszej strony, ciesząc się uznaniem zarówno kibiców, jak i sztabu szkoleniowego.