Jagiellonki wróciły do treningów
I liga Polska

Jagiellonki wróciły do treningów

W poniedziałek, 8 lipca, piłkarki Jagiellonki wznowiły treningi po przerwie wakacyjnej, rozpoczynając przygotowania do nadchodzącego sezonu Pierwszej Ligi. W ramach przygotowań zaplanowano cztery mecze kontrolne, które pozwolą drużynie na doskonalenie formy i sprawdzenie nowych rozwiązań taktycznych.

Zaplanowano cztery spotkania: z beniaminkami Ekstraligi Skrą i Resovią, czeskim Banikiem i rezerwami Czarnych Sosnowiec.

 

Przygotowania do Sezonu

Jagiellonki, po zakończeniu minionego sezonu, w którym rywalizowały w Pierwszej Lidze, teraz intensywnie pracują nad formą i zgraniem zespołu. Trenerzy stawiają na wszechstronne przygotowanie zawodniczek, zarówno pod względem fizycznym, jak i taktycznym.

Kluczowym celem przygotowań jest osiągnięcie optymalnej formy na start nowego sezonu oraz wprowadzenie nowych zawodniczek do drużyny. Zaplanowane mecze kontrolne będą ważnym elementem tego procesu, pozwalając na sprawdzenie różnych wariantów taktycznych i ustawień na boisku.

Ambitne Plany na Nowy Sezon

Jagiellonki, z nową energią i motywacją, przystępują do przygotowań z nadzieją na udany sezon w Pierwszej Lidze. Drużyna ma ambitne plany i celuje w osiągnięcie jak najlepszych wyników w nadchodzących rozgrywkach. Sparingi z wymagającymi rywalami mają przygotować zespół do trudnych wyzwań ligowych i pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu, czyli powrotu do Ekstraligi.

 

– grafika. KS Uniwersytet Jagielloński

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!