Czwarty transfer Śląska!
Ekstraliga Polska

Czwarty transfer Śląska!

Zgodnie z informacjami podanymi przez nasz portal, Kinga Wyrwas, utalentowana młodzieżowa reprezentantka Polski, dołącza do Śląska Wrocław!

Nowy Rozdział w Karierze

Ostatnie lata Kinga spędziła w Sportisie KKP Bydgoszcz, gdzie wyróżniała się swoją grą i zyskała uznanie jako jedna z najbardziej obiecujących młodych piłkarek w kraju. Teraz zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze, wiążąc się z wrocławskim klubem dwuletnią umową.

Profesjonalny Rozwój w Śląsku

Wyrwas jest podekscytowana możliwością dołączenia do Śląska Wrocław, który dynamicznie rozwija swój projekt i stawia na profesjonalizację. “Widziałam, że projekt Śląsk Wrocław rozwija się i idzie w kierunku coraz większej profesjonalizacji. We Wrocławiu będę miała możliwość rywalizacji z dobrymi piłkarkami. Niektóre oczywiście znam ze zgrupowań kadry, podobnie jak część sztabu szkoleniowego” – powiedziała Kinga w swoim pierwszym wywiadzie jako zawodniczka Śląska.

Przyszłość z WKS Śląsk Wrocław

Kinga Wyrwas dołącza do Śląska Wrocław z wielkimi nadziejami na rozwój i sukcesy. Jej talent i zaangażowanie będą z pewnością ogromnym wzmocnieniem dla drużyny. Trzymamy kciuki za Kingę i jej nowy zespół w nadchodzących rozgrywkach!

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!