To będą kolejne transfery Śląska [NASZ NEWS]
Ekstraliga Polska

To będą kolejne transfery Śląska [NASZ NEWS]

Śląsk Wrocław nie zwalnia tempa i aktywnie wzmacnia swoje szeregi na nadchodzący sezon. Po ogłoszeniu transferów Patrycji Ziemby z Medyka Konin oraz Eweliny Piórkowskiej z AO Orlenu Gdańsk, klub kontynuuje swoją transferową ofensywę.

Według naszych informacji, kolejnymi zawodniczkami, które dołączą do Śląska, będą Patrycja Kozarzewska, Kinga Wyrwas i Julia Jędrzejewska.

Nowe Twarze w Śląsku Wrocław

  • Patrycja Kozarzewska – Była zawodniczka GKS Katowice, młoda i utalentowana piłkarka, która zdecydowała się na zmianę barw po zakończeniu kontraktu.
  • Julia Jędrzejewska – Reprezentantka Pogoń Tczew, również dołączy do wrocławskiego klubu po zakończeniu swojej umowy.
  • Kinga Wyrwas – Była piłkarka Sportis KKP Bydgoszcz, której według naszych informacji było spore zainteresowanie ze strony Czarnych Sosnowiec, bardziej konkretną ofertę złożył Śląsk Wrocław.

Młode Talenty w Drużynie

Wszystkie nowe zawodniczki to młode, utalentowane reprezentantki Polski, które z pewnością wzmocnią drużynę Śląska. Ich dotychczasowe doświadczenia w poprzednich klubach świadczą o dużym potencjale i gotowości do gry na najwyższym poziomie. Transfery te są dowodem na to, że Śląsk Wrocław stawia na rozwój i inwestuje w przyszłość, przyciągając do swojego składu obiecujące talenty.

Ambicje na Nowy Sezon

Śląsk Wrocław jasno daje do zrozumienia, że ma ambitne plany na nadchodzący sezon. Wzmocnienia kadry są kluczowym elementem strategii klubu, który dąży do osiągnięcia wysokich wyników zarówno w lidze, jak i w krajowych pucharach.

Merry Piotrowska

1 Comment

  • Anonim 8 lipca 2024

    No to takiego Śląska to już trzeba się bać! Bardzo przemyślane transfery. Zastanawiające dla mnie jest co zrobi UKS SMS Łodź, bo ubytki są duże a szkolenie coraz słabsze więc trzeba uzupełniać zakupami na rynku … . A kasę trzeba teraz dzielić na dwa kluby, bo oczkiem w głowie zarządu jest… AKS SMS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!