Karolina Gec dołącza do Śląska Wrocław!
Ekstraliga Polska

Karolina Gec dołącza do Śląska Wrocław!

 Śląsk Wrocław kontynuuje swoje wzmocnienia przed nowym sezonem, podpisując dwuletni kontrakt z jedną z wyróżniających się piłkarek Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków, Karoliną Gec.

W poprzednim sezonie Karolina Gec była jedną z czołowych zawodniczek swojego zespołu. Wystąpiła w jedenastu spotkaniach, strzelając cztery bramki, z czego jedna padła w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.

Co mnie skłoniło do przyjścia do Śląska? Pomysł na drużynę, zarówno zarządu, jak i sztabu szkoleniowego oraz całego środowiska. Projekt jest interesujący, podobnie jak cele, jakie drużyna stawia sobie na najbliższy sezon. Wrocław to dobre miejsce do rozwoju, a na tym też mi zależy” – skomentowała transfer dla klubowych socialów nowa piłkarka WKS-u.

Ambitne Plany na Przyszłość

Karolina Gec dołącza do Śląska Wrocław z dużymi nadziejami na rozwój i sukcesy. Nowa zawodniczka jest znana ze swojego zaangażowania i umiejętności na boisku, co z pewnością przyczyni się do osiągnięcia ambitnych celów zespołu.

Śląsk Wrocław w Ofensywie Transferowej

Śląsk Wrocław, który już wcześniej ogłosił transfery takich zawodniczek jak Patrycja Ziemba z Medyka Konin i Ewelina Piórkowska z AO Orlenu Gdańsk, kontynuuje swoją ofensywę na rynku transferowym. Karolina Gec jest kolejnym wartościowym wzmocnieniem, które ma pomóc drużynie w walce o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie.

Wyzwania i Cele

Nowa piłkarka WKS-u jest pełna optymizmu i gotowa do podjęcia wyzwań, jakie niesie ze sobą gra w Śląsku Wrocław. Zespół ma ambitne plany na nadchodzący sezon, a Karolina Gec jest pewna, że przyczyni się do ich realizacji.

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!