Polonia ma nowego trenera
I liga Polska

Polonia ma nowego trenera

Pierwszoligowa Polonia Środa Wielkopolska ogłosiła, że nowym trenerem drużyny został Łukasz Kubzdyl, doświadczony specjalista z bogatym zapleczem zawodniczym i trenerskim.

Wykształcenie i kwalifikacje

Kubzdyl jest absolwentem AWF w Poznaniu, posiada podyplomowe wykształcenie z zakresu zarządzania sportem oraz licencję UEFA A od 2017 roku. Od 15 lat pracuje również jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Kariera zawodnicza i trenerska

Jako zawodnik grał w takich klubach jak Warta Poznań, Tur Turek i Unia Swarzędz. Trenerskie doświadczenie zdobywa od 18 lat, pracując z zawodnikami w każdej kategorii wiekowej. Przez 12 lat pełnił funkcję trenera i koordynatora w klubie Lider Swarzędz, a także prowadził grupy dziecięce w Piast Kobylnica, 1920 Mosina i Unii Swarzędz. W seniorskiej piłce męskiej trenował zespoły GKS Golęczewo, Huragan Pobiedziska, Piast Kobylnica, Warta Śrem, SKP Słupca i Sparta Oborniki (5 liga).

Nowy etap

Zatrudnienie Łukasza Kubzdyla jako trenera Polonii Środa Wielkopolska to strategiczny krok w kierunku dalszego rozwoju klubu. Jego bogate doświadczenie z pewnością przyniesie wiele korzyści drużynie.

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!