Hitowy transfer Barcelony!
Liga F Ligi Świat

Hitowy transfer Barcelony!

FC Barcelona ogłosiła podpisanie kontraktu z utalentowaną pomocniczką Kika Nazareth. 21-letnia zawodniczka, która dotychczas reprezentowała Benfikę, związała się z katalońskim klubem na cztery sezony, do 2028 roku.

Imponujące Statystyki i Potencjał

Kika Nazareth przychodzi do Barcelony z imponującym dorobkiem. W barwach Benfiki strzeliła pięć goli w Lidze Mistrzów UEFA Kobiet, co jest dowodem na jej umiejętności strzeleckie. Jej wszechstronność i doskonała wizja gry sprawiają, że będzie cennym wzmocnieniem dla pomocy Barçy.

Rekordowy Transfer

Według katalońskich mediów, transfer Kiki Nazareth zamknął się w kwocie od 400 000 do 500 000 euro, co czyni go jednym z najdroższych w historii kobiecej sekcji klubu. Fani Barcelony mieli okazję zobaczyć ją w akcji podczas europejskiego meczu, kiedy Benfica odwiedziła stadion Johana Cruyffa, choć spotkanie zakończyło się porażką 5:0 dla portugalskiej drużyny.

Sukcesy w Benfice

Podczas sześciu sezonów w Benfice, Kika Nazareth rozegrała 128 oficjalnych meczów, zdobywając 82 gole. Jej osiągnięcia obejmują 12 tytułów, w tym cztery mistrzostwa ligi, jedno Taça de Portugal, cztery Taças da Liga, dwa Supertaça i jedno mistrzostwo drugiej ligi krajowej.

Pierwsze Obietnice i Ambicje

Nowa zawodniczka Barcelony już złożyła swoje pierwsze obietnice jako culé: „Możecie oczekiwać ode mnie zaangażowania, pracy, uśmiechów, bramek, radości i szczęścia”. Kika Nazareth zobowiązała się również do nauki hiszpańskiego i katalońskiego, co świadczy o jej determinacji do pełnej integracji z zespołem i społecznością.

Nowe Wzmocnienia

Kika Nazareth nie jest jedynym nowym nabytkiem Barcelony w tym okienku transferowym. Do zespołu dołączyła również polska napastniczka Ewa Pajor, znana ze swojej skuteczności i umiejętności strzeleckich. Pajor, podobnie jak Nazareth, ma za sobą imponującą karierę i jest gotowa wnieść swoje doświadczenie i talent do zespołu.

Gotowa na Sukcesy

Kika wyraziła swoje ambicje w Barcelonie: „Chcę wygrać wszystko, wszystko, wszystko. To zaszczyt móc grać u boku najlepszych”. Jej entuzjazm i zaangażowanie z pewnością dodadzą nowej energii drużynie i przyczynią się do dalszych sukcesów FC Barcelony.

Merry Piotrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!