Weronika Kaczor w GieKSie!
Ekstraliga Polska

Weronika Kaczor w GieKSie!

GKS Katowice z dumą ogłasił pozyskanie 21-letniej pomocniczki, Weroniki Kaczor, która związała się z klubem dwuletnią umową.

Młoda, ale Doświadczona

Pomimo młodego wieku, Weronika Kaczor to już uznana i doświadczona zawodniczka. Jest wychowanką Olimpijczyka Wałbrzych, a swoją piłkarską przygodę kontynuowała w Zorzy Pęgów, Miedzi Legnica i UKS-ie SMS Łódź. Jej kariera nabrała tempa w GKS-ie Górniku Łęczna, gdzie zdobyła srebrny i brązowy medal Ekstraligi. Właśnie w barwach Górnika Łęczna zadebiutowała i zadomowiła się w seniorskiej reprezentacji Polski.

Międzynarodowe Doświadczenie

Udane występy w Polsce zaowocowały transferem do niemieckiej Bundesligi. Rok temu Kaczor dołączyła do 1. FC Nürnberg, w barwach którego rozegrała 14 spotkań w lidze. Teraz, po roku spędzonym w Niemczech, zdecydowała się na powrót do Polski, wybierając GKS Katowice jako nowy przystanek w swojej karierze.

Nowy Rozdział

Weronika Kaczor wnosi do GKS-u Katowice nie tylko młodość, ale również bogate doświadczenie i umiejętności zdobyte zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych boiskach. Jej obecność w drużynie z pewnością wzmocni zespół i pomoże w osiąganiu kolejnych sukcesów.

GKS Katowice z entuzjazmem czeka na występy Weroniki Kaczor w nadchodzącym sezonie, mając nadzieję, że jej umiejętności i determinacja przyczynią się do sukcesów klubu na boiskach Ekstraligi.

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!