Jagoda Sapor nową bramkarką Lecha Poznań
I liga Polska

Jagoda Sapor nową bramkarką Lecha Poznań

Lech Poznań UAM ogłasza, że Jagoda Sapor dołączyła do zespołu, podpisując kontrakt do 2025 roku. 25-letnia bramkarka, mająca na koncie występy w Medyku Konin, GSS Grodzisk Wielkopolski, AZS Wrocław oraz reprezentacji młodzieżowej Polski, wnosi do drużyny bogate doświadczenie.

Powrót do Wielkopolski

Po dwóch latach spędzonych w Pogoni Szczecin, gdzie zdobyła mistrzostwo Polski, Sapor wraca do Wielkopolski. „Jestem podekscytowana dołączeniem do tak wielkiej marki jak Lech Poznań, który rozwija się z roku na rok. Czekam z niecierpliwością na pierwsze spotkanie z drużyną” – mówi bramkarka.

Wsparcie Trenera

Tomasz Mendry, koordynator piłki kobiecej w Lechu Poznań, odegrał kluczową rolę w decyzji Sapor. „Pełne zaufanie i wiara Tomasza były istotnymi czynnikami. Mam ambitne cele i chcę skupić się na każdym najbliższym treningu i meczu. Plany są duże, a po zdobyciu mistrzostwa Polski chciałabym kontynuować zwycięską serię” – opowiada Sapor.

Ambicje Klubu

Transfer Jagody Sapor to sygnał, że Lech Poznań UAM poważnie myśli o awansie do Ekstraligi. „Jagoda ma za sobą spotkania o dużą stawkę i była częścią mistrzowskiego zespołu. Cieszymy się, że wraca do domu i mamy nadzieję, że pomoże nam w osiągnięciu celu, jakim jest awans do Ekstraligi” – mówi Tomasz Mendry.

Lech Poznań UAM z niecierpliwością czeka na występy Jagody Sapor, licząc na jej wkład w sukcesy zespołu.

Joanna Kalinowska

1 Comment

  • Yul 6 lipca 2024

    Pogoń Szczecin powinna podziękować pięknie SMSowi Łódź i personalnie Monice Sowalskiej za to że są mistrzyniami Polski! To nie tylko ich zasługa. Niech nie wpadają w samozachwyt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!