Klaudia Fabová nową zawodniczką AP ORLEN Gdańsk
Ekstraliga Polska

Klaudia Fabová nową zawodniczką AP ORLEN Gdańsk

AP ORLEN Gdańsk z dumą ogłasza pozyskanie 26-letniej napastniczki, Klaudii Fabovej. Słowaczka dołącza do gdańskiego klubu po dwóch sezonach spędzonych w Górniku Łęczna.

Kariera i Doświadczenie

Fabová reprezentuje Słowację od 2019 roku i ma na koncie 26 występów w narodowej drużynie. Jej doświadczenie na arenie międzynarodowej oraz umiejętności, jakie pokazała w Ekstralidze, czynią ją cennym wzmocnieniem dla AP ORLEN Gdańsk.

Ambicje i Oczekiwania

Fabová nie kryje swojego entuzjazmu związanego z dołączeniem do nowego klubu: „Jestem bardzo podekscytowana podpisaniem kontraktu z AP ORLEN Gdańsk! To klub pełen ambicji i możliwości rozwoju, a ja jestem gotowa, aby wnosić więcej ofensywnej gry i skuteczności do drużyny. Wierzę, że razem możemy osiągnąć wysokie cele i powalczyć o najwyższe trofea.”

Nowy Sezon, Nowe Możliwości

AP ORLEN Gdańsk wiąże duże nadzieje z nową zawodniczką. Klub liczy, że zaangażowanie i umiejętności Klaudii Fabovej przyczynią się do osiągnięcia wspólnych celów w nadchodzącym sezonie. Wszyscy w Gdańsku są przekonani, że jej obecność w drużynie pomoże w walce o najwyższe trofea.

 

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!