Zaproszenie na turniej Pajor Tarczyńska Visa Summer Cup 2024
Polska

Zaproszenie na turniej Pajor Tarczyńska Visa Summer Cup 2024

W ostatni weekend czerwca Uniejów koło Łodzi będzie po raz trzeci gościł międzynarodowy turniej Pajor & Tarczyńska Visa Summer Cup 2024, którego ambasadorkami są nowa napastniczka FC Barcelony Ewa Pajor i była reprezentantka Polski Agata Tarczyńska. W turnieju organizowanym przez Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu wystartuje 16 drużyn z Polski, Niemiec i Czech.

Ewa Pajor oprócz działalności piłkarskiej wspólnie z Agatą Tarczyńską stara się popularyzować i rozwijać piłkę nożną w Polsce, dlatego od 28 do 30 czerwca na Kompleksie boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie rozegrany zostanie międzynarodowy turniej “Pajor & Tarczyńska Visa Summer Cup 2024”. W turnieju rywalizować będzie 16 drużyn z Polski i Europu, wśród nich znalazły się m.in VfL Wolfsburg, Sparta Praga, Ślask Wrocław, Diamonds Academy, czy Medyk Konin. Ambasadorki turnieju z myślą o zawodniczkach, które z różnych przyczyn nie mogą wsiąść udziału, razem ze swoimi klubaZapraszamy na turniej Pajor Tarczyńska Visa Summer Cup 2024mi zgłosiły do udziału w turnieju swoją drużynę Pajor Tarczyńska Persil Team.

Wszystkie takie inicjatywy jak nasza wpływają na rozwój piłki kobiecej w Polsce. Turniej Pajor & Tarczyńska Visa Summer Cup jest wspaniałą okazją dla młodych piłkarek na rozwój osobisty, na rywalizację z rówieśniczkami i popularyzację piłki nożnej w Polsce – Agata Tarczyńska 

Swoimi wspomnieniami z wyjazdów na młodzieżowe turnieje podzieliła się Ewa Pajor – Udział w takich turniajach dawał mi ogromną radość. Młodzieżowe turnieje to była świetna okazja, żeby poznać inne piłkarki i spędzić z nimi czas. Takie turnieje zachęcają dziewczynyki do grania w piłkę i łączenia swojej przyszłości z zawodowym uprawianiam tej dyscypliny – powiedziała Ewa Pajor.

Turniej w Uniejowie to będzie świetna okazja, aby spotkać się z nową piłkarką FC Barcelona, poprosić o autograf czy zrobić sobie wspólne zdjęcie, a także porozmawiać o nowym rozdziale jej kariery. Promocja kobiecej piłki nożnej i sportu wśród dziewczynek to jeden z pozaboiskowych celów Pajor. Kolejnym jest pomoc w edukacji młodych sportowców. Podczas wydarzenia odbędą się panele edykacyjne z dietetyki sportowej, które poprowadzi Sylwia Maksym i fizjoterapii, które poprowadzi Paweł Miszczyński. – Świadomość związana z dietetyką i fizojoterapią jest bardzo ważna w tym wieku (11-13lat). Chcemy, żeby podczas naszych turniejów panele edukacyjne były stałym elementem w harmonogramie, dzięki temu będziemy dawali piłkarkom możliwość rozwoju nietylko pod względem sportowym, ale również intelektualnym, co z całą pewnością przyda im się w dalszej karierze –  powiedziała Pajor. Dodatkowo każda uczestniczka turnieju będzie miała okazję skorzystać z darmowych konsultacji z dietetyki i fizjoterapii – Myślę, że to wspaniała sprawa dla młodych dziewczyn, że podczas turnieju przygotowaliśmy dla nich panele edukacyjne z dietetyki i fizjoterapii. Startujące w turnieju piłkarki są w bardzo młodym wieku, na tym etapie zdobywanie wiedzy merytorycznej jest dla nich tak samo ważne jak kwestie sportowe – uzupełniła Tarczyńska.

Organizator turnieju Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu przygotował dla kibiców, którzy pojawią się na turnieju w Uniejowie całą mnóstwo atrakcji. – Podczas turnieju będziemy licytować gadżety z autografami znanych sportowców, mamy koszulki Ewy, Agaty, podpisane rękawice przez Joannę Jędrzejczyk, czy koszulkę z autografem Roberta Lewandowskego, koszulkę z autografem Igi Świątek. Dodatkowo przygotowaliśmy dla kibiców wiele konkursów i zabaw z nagrodami, takich jak Puchar Kibica R-Gol, dla najlepiej dopingującej grupy kibiców, czy turniej na konsolach PS5 z atrakcyjnymi nagrodami – podsumował prezes Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu Jakub Witek. Zapraszamy wszystkich w ostatni weekend czerwca do Uniejowa na turniej Pajor & Tarczyńska Visa Summer Cup 2024.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!