Gabriela Kędzia w Czarnych!
Ekstraliga Polska

Gabriela Kędzia w Czarnych!

 Czarne Sosnowiec kontynuują wzmacnianie swojego składu na nadchodzący sezon, pozyskując kolejną utalentowaną zawodniczkę. Tym razem do zespołu dołącza środkowa obrończyni Gabriela Kędzia, która wnosi do drużyny nie tylko doskonałe warunki fizyczne, ale także umiejętności ofensywne. Z brązowym medalistą ubiegłego sezonu podpisała dwuletni kontrakt.

Gabriela Kędzia to 178-centymetrowa obrończyni, która potrafi doskonale łączyć grę defensywną z ofensywnymi wypadami. Jej umiejętność strzału i zaangażowanie w akcje ofensywne sprawiają, że jest wyjątkowo wszechstronną zawodniczką. W przeszłości reprezentowała Polskę w kategorii do lat 19, zdobywając cenne doświadczenie na arenie międzynarodowej.

Przed dołączeniem do Czarnych Sosnowiec, Kędzia była liderką zespołu Stomilanek Olsztyn. Jej znakomita postawa na boisku pomogła drużynie uniknąć spadku, dokonując prawdziwego cudu wiosną. W Orlen Ekstralidze udało jej się zdobyć cztery bramki, co jest imponującym wynikiem jak na środkową obrończynię.

Transfer Gabrieli Kędzi do Czarnych Sosnowiec to strategiczny krok, mający na celu wzmocnienie zarówno defensywy, jak i ofensywy drużyny. Jej doświadczenie, umiejętności oraz zdolność do prowadzenia zespołu na boisku będą kluczowe w nadchodzących rozgrywkach.


Śledźcie nas na TylkoKobiecyfutbol.pl, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i aktualnościami ze świata kobiecego futbolu.

Merry Piotrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!