Sam Kerr zostaje w Chelsea!
FA WSL Ligi Świat

Sam Kerr zostaje w Chelsea!

Australijska napastniczka Sam Kerr podpisała nowy kontrakt z Chelsea, który wiąże ją z The Blues do lata 2026 roku.

Kariera w Chelsea

30-letnia Sam Kerr dołączyła do Chelsea w sezonie 2019/20 i od tego czasu stała się jedną z kluczowych zawodniczek drużyny. Jej dynamiczny styl gry i umiejętność strzelania bramek szybko przysporzyły jej sympatii kibiców oraz uznania wśród piłkarskich ekspertów.

Ostatni sezon był jednak dla niej pełen wyzwań ze względu na kontuzję, która przerwała jej występy na boisku. Pomimo tego, Kerr pozostaje zdeterminowana, aby wrócić do formy i kontynuować swoją imponującą karierę w Chelsea.

Wypowiedzi po podpisaniu kontraktu

Sam Kerr, w rozmowie z chelseafc.com, wyraziła swoje zadowolenie z przedłużenia kontraktu:

„To dla mnie naprawdę ekscytujący i bardzo dumny moment. Możliwość pozostania w takim klubie jak Chelsea wiele dla mnie znaczy. Jestem bardzo podekscytowana możliwością dalszego naciskania i próbą zdobywania trofeów.”

Dyrektor generalny Chelsea, Paul Green, również wyraził swoje zadowolenie z faktu, że Kerr pozostaje w klubie:

„Jesteśmy zachwyceni, że Sam przedłużyła kontrakt z klubem. Sam to lider i jeden z najlepszych napastników i strzelców bramek na świecie. Odegrała bardzo ważną rolę w naszym sukcesie i nie możemy się doczekać, aż w przyszłym sezonie powitamy ją po kontuzji.”

Przyszłość w Chelsea

Podpisanie nowego kontraktu przez Sam Kerr jest ważnym krokiem dla Chelsea w budowaniu silnego i konkurencyjnego zespołu na przyszłe sezony. Jej obecność na boisku nie tylko wzmacnia ofensywę The Blues, ale również stanowi inspirację dla wielu młodych zawodniczek na całym świecie.

Kibice Chelsea z niecierpliwością czekają na powrót Sam Kerr do pełni formy i na jej kolejne bramki, które przyczynią się do sukcesów drużyny. Przedłużenie kontraktu do 2026 roku to gwarancja, że przez najbliższe lata będziemy mogli podziwiać jej wyjątkowe umiejętności na angielskich boiskach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Chelsea FC Women (@chelseafcw)

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!