Aleksandra Nieciąg przedłuża kontrakt z GKS-em Katowice
Ekstraliga Polska

Aleksandra Nieciąg przedłuża kontrakt z GKS-em Katowice

GKS Katowice ma powody do radości! Aleksandra Nieciąg, jedna z kluczowych zawodniczek drużyny, przedłużyła swój kontrakt z klubem do końca sezonu 2024/2025.

Kluczowa postać w drużynie

Aleksandra Nieciąg, 25-letnia pomocniczka, dołączyła do GKS-u Katowice w 2023 roku i od tego czasu stała się niezastąpioną zawodniczką zespołu. Jej wkład w grę drużyny był nieoceniony, co potwierdzają osiągnięcia GieKSy w minionym sezonie, kiedy to drużyna sięgnęła po Puchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski.

Skuteczność na boisku

Nieciąg okazała się jedną z liderek zespołu nie tylko pod względem gry, ale także skuteczności. W ostatniej ligowej kampanii zdobyła 7 bramek, co uczyniło ją jedną z czołowych strzelczyń GKS-u. Jej bramki były niejednokrotnie kluczowe dla końcowych rezultatów meczów, co tylko podkreśla jej znaczenie w drużynie.

Przyszłość z GieKSą

Nowa umowa z GKS-em Katowice, ważna do końca sezonu 2024/2025, jest dowodem na zaufanie i wiarę klubu w umiejętności oraz potencjał Aleksandry Nieciąg. Zarówno klub, jak i kibice liczą na to, że pomocniczka nadal będzie odgrywać kluczową rolę w zespole, przyczyniając się do kolejnych sukcesów drużyny.

Gratulujemy Aleksandrze przedłużenia kontraktu i życzymy jej wielu dalszych sukcesów na boisku w barwach GKS-u Katowice!

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!