Finały 24. edycji Pucharu Tymbarku: Sukcesy młodych piłkarek
Polska

Finały 24. edycji Pucharu Tymbarku: Sukcesy młodych piłkarek

  Na obiektach warszawskiego Hutnika (eliminacje) oraz na PGE Narodowym (mecze finałowe) odbyły się finałowe mecze XXIV edycji Pucharu Tymbarku. W czterech turniejach rywalizowało po szesnaście najlepszych drużyn z każdego województwa. Poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji oraz drużyny, które odniosły największe sukcesy.

Dziewczęta – Kategoria U-10

Finał: SP Sierakowo – SP Nadarzyn 4:1

 W kategorii U-10 triumfowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sierakowie, która pokonała SP Nadarzyn wynikiem 4:1. Młode piłkarki z Sierakowa zaprezentowały znakomitą grę, dominując nad swoimi rywalkami i zdobywając zasłużony tytuł mistrzowski.

Dziewczęta – Kategoria U-12

Finał: UKS SAP Szóstka Brzeg – SP 17 Chorzów 4:0

 W starszej kategorii wiekowej U-12, finałowy pojedynek zdominowała drużyna UKS SAP Szóstka Brzeg, która pewnie pokonała SP 17 Chorzów aż 4:0. Dziewczęta z Brzegu pokazały niezwykłą determinację i umiejętności, co pozwoliło im na odniesienie przekonującego zwycięstwa i zdobycie pierwszego miejsca.

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek

 Finały 24. edycji Pucharu Tymbarku były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do promocji również kobiecego futbolu na najwyższym poziomie. Wszystkie uczestniczki turnieju zasługują na wielkie brawa za swoje zaangażowanie, pasję i walkę na boisku. Szczególne gratulacje kierujemy do wszystkich drużyn, które godnie reprezentowały swoje województwa.

 

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!