Hicior CZARNYCH!
Ekstraliga Polska

Hicior CZARNYCH!

 Czarni Sosnowiec, brązowy medalista sezonu 2023/24, rozpoczyna letnią ofensywę transferową z prawdziwym hukiem. Do zespołu dołącza jedna z najbardziej utalentowanych bramkarek młodego pokolenia w Europie – Julia Woźniak. Transfer ten jest znaczącym wzmocnieniem dla drużyny i obiecuje wiele emocji na nadchodzący sezon.

Woźniak, która związała się z Czarnymi Sosnowiec do 2026 roku, ma imponujące osiągnięcia na swoim koncie. Jest etatową bramkarką w kadrze U17. Na ostatnim Euro wybrana została Najlepszą bramkarką turnieju. Na którym zdobyła brąz i awansowała na Mundial na Dominikanie.

Golkiperka z doświadczeniem na poziomie ORLEN Ekstraligi, dotychczas występowała w barwach KKPK Medyk POLOmarket Konin

Ta młoda, utalentowana bramkarka wniesie do zespołu nie tylko swoje umiejętności, ale także cenne doświadczenie zdobyte na arenie międzynarodowej. Jej dotychczasowe występy w ORLEN Ekstralidze potwierdzają, że jest gotowa na wyzwania i z pewnością będzie ważnym ogniwem w drużynie Czarni Sosnowiec.

Transfer Woźniak jest nie tylko dużym wzmocnieniem kadry, ale także sygnałem dla innych drużyn, że Czarni Sosnowiec mają ambitne plany na przyszły sezon i zamierzają walczyć o najwyższe cele.

 

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!