[1. liga]: Walkower w Częstochowie!
I liga Polska

[1. liga]: Walkower w Częstochowie!

 Z ostatniej chwili dotarła do nas smutna wiadomość, że drużyna Ząbkovi Ząbki, dzisiejszy rywal Skry Częstochowa, nie przyjedzie na zaplanowany mecz w Częstochowie. Klub i kibice z pewnością liczyli na sportowe pożegnanie z I Ligą, jednak te plany musiały ulec zmianie. Już wiadomo, że spadkowicz z Mazowsza zostanie ukarany walkowerem

Świętowanie Awansu do Ekstraligi

 Pomimo odwołania meczu, Skra Częstochowa nie zamierza rezygnować z obchodów awansu do Ekstraligi. Klub na stadionie Loreta, odbywa się właśnie (od 14:00) uroczystość świętowania tego ważnego osiągnięcia. Na miejscu obecni liczni goście, w tym najważniejsi – wierni kibice, bez których wsparcia ten sukces nie byłby możliwy.

Alternatywne Wydarzenie na Boisku

 Chociaż mecz z Zakovią nie odbędzie się, organizatorzy przygotowali dla kibiców niespodziankę. Na boisku zobaczymy zawodniczki Skry Częstochowa, które zmierzą się z drużyną złożoną z trenerów pierwszej drużyny kobiet, trenerów Akademii oraz członków zarządu FC Skra. To zapowiada wyjątkowy pokaz umiejętności i ducha zespołowego, wzbogacony o dużą dawkę humoru i dobrej zabawy. 

 

 

Joanna Kalinowska

1 Comment

  • anna 10 czerwca 2024

    Ciekawe kiedy PZPN zabierze się za te dziwne walkowery pod koniec sezonu? Potem jest płacz że kluby kobiece nie są gorzej traktowane. A sami co robią ? Coraz częściej, kluby które poważnie podchodzą to rozgrywek, mówią otwarcie aby walkowery w ostatnich kolejkach sezonu, minusowe punkty przenosić na kolejny sezon !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!