Agnieszka Jędrzejewicz wraca do Górnika!
Ekstraliga Polska

Agnieszka Jędrzejewicz wraca do Górnika!

 Już od sezonu 2024/25 w barwach Górnika Łęczna ponownie zobaczymy Agnieszkę Jędrzejewicz. Niespełna 26-letnia pomocniczka, znana ze swojego nieustępliwego stylu gry i determinacji, wraca do klubu, w którym przeżyła wiele triumfów.

Jędrzejewicz jest wychowanką Huraganu Międzyrzec Podlaski. Jej talent szybko dostrzegli skauci, co zaowocowało transferem do AZS-u PSW Biała Podlaska. Następnie przeniosła się do Górnika Łęczna, gdzie spędziła siedem owocnych lat. W tym czasie wraz z zespołem trzykrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski oraz dwa razy sięgnęła po Puchar Polski.

Po sezonie 2019/20 Jędrzejewicz podjęła decyzję o dołączeniu do Czarnych Sosnowiec. Tam również nie zawiodła, zdobywając zarówno Mistrzostwo, jak i Puchar Polski. Jej ostatnim klubem była słoweńska Olimpija Ljubljana, gdzie kontynuowała swoją karierę.

Teraz Agnieszka Jędrzejewicz wraca do Górnika Łęczna z nowymi siłami i wielkimi ambicjami. W swojej wypowiedzi podkreśliła, jak ważny jest dla niej powrót do klubu, w którym dorastała sportowo i życiowo.

Powrót Jędrzejewicz to z pewnością wzmocnienie dla drużyny i dodatkowy zastrzyk motywacji dla całego zespołu. Kibice Górnika Łęczna z niecierpliwością czekają na jej występy, licząc na powrót na zwycięską ścieżkę. 

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!