Escola buduje zespół kobiecy
Polska

Escola buduje zespół kobiecy

 Z wielką radością informujemy, że Escola Varsovia rozpoczyna nabory do zespołu Escola Girls U16, U18 oraz Seniorek. Klub ze Stolicy zaprasza dziewczyny z roczników 2011 i starszych, które chcą dołączyć do naszej drużyny i trenować na boisku przy ul. Fleminga 2.

Zawodniczki w zespołach będą miały zapewnioną kompleksową opiekę, w tym:

  • opiekę psychologa,
  • treningi z trenerem przygotowania motorycznego,
  • elementy treningu bramkarskiego,
  • cztery jednostki treningowe tygodniowo,
  • pełną opiekę fizjoterapeutów dostępną na miejscu.

Nad rozwojem zawodniczek będzie czuwała doświadczona trenerka Magdalena Wójtowicz oraz dyrektor Escola Varsovia, były trener klubów ekstraklasowych Wojciech Stawowy. Nasz klub kładzie duży nacisk na szkolenie dziewcząt, oferując im jak najlepsze warunki do rozwoju.

W planach jest utworzenie zespołów U16, U18 oraz seniorek, które będą rywalizować na poziomie centralnym. Jeśli znacie młodsze zawodniczki chętne do gry w piłkę, zachęcamy do kontaktu, ponieważ już w Escoli działa również młodszy zespół kobiecy!

Trening testowy odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca o godzinie 17:00 w Warszawie na boisku przy ul. Fleminga 2. Zapisy poprzez kontakt mailowy: m.wojtowicz@fcbescola.pl lub telefoniczny: 693 560 584.

Weronika Bryndza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!