Reprezentacja Ukrainy znów zagra w Polsce
eliminacje Mistrzostw Europy Reprezentacje Świat

Reprezentacja Ukrainy znów zagra w Polsce

 Wielkopolski Związek Piłki Nożnej z dumą informuje, że już 4 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Europy Kobiet 2025. Na murawie stadionu w Grodzisku zmierzą się reprezentacje Ukrainy i Walii. To wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Darmowe Bilety – Wejście na Stadion

 Organizatorzy zadbali o to, aby każdy miłośnik kobiecego futbolu miał szansę uczestniczyć w tym meczu. Darmowe bilety będą dostępne przed wejściem na stadion, co daje wszystkim zainteresowanym możliwość wsparcia swoich ulubionych drużyn na żywo. Wejście na obiekt będzie odbywało się od strony ulicy Powstańców Chocieszyńskich.

Atmosfera Piłkarskiego Święta

Grodzisk Wielkopolski, znany z bogatej tradycji sportowej, po raz kolejny stanie się centrum piłkarskich emocji. Spotkanie Ukraina – Walia to nie tylko ważny mecz eliminacyjny, ale także doskonała okazja do promowania kobiecego futbolu w regionie.

Przygotowania do Meczu

 Obie drużyny intensywnie przygotowują się do tego starcia, a ich zawodniczki są zdeterminowane, by walczyć o każdy punkt w drodze do Mistrzostw Europy 2025. Ukraina i Walia to zespoły z wielkimi ambicjami, które z pewnością dostarczą nam wielu sportowych emocji i zaprezentują futbol na najwyższym poziomie. Walia z dwoma zwycięstwami przewodzi w grupie B4,

Zaproszenie dla Kibiców

Zapraszamy wszystkich kibiców do Grodziska Wielkopolskiego na to niezwykłe wydarzenie sportowe. Do zobaczenia 4 czerwca o godzinie 20:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim!

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!