[OFICJALNIE]: Pajor żegna się z Wolfsburgiem
Frauen Bundesliga Liga F Ligi Polki na Świecie Świat

[OFICJALNIE]: Pajor żegna się z Wolfsburgiem

 Ewa Pajor, jedna z najwybitniejszych piłkarek polskiego futbolu, szykuje się do zakończenia swojej wieloletniej przygody z VfL Wolfsburg. 27-latka, która była częścią tego zespołu od 2015 roku, już niebawem przeniesie się do nowego klubu – FC Barcelona. Powstało specjalne pożegnalne wideo, gdzie Ewa żegana się z fanami płynnym niemieckim. 

Transfer Pajor do FC Barcelony to wydarzenie, które z pewnością zapisze się w historii kobiecego futbolu jako jedno z najgłośniejszych tegorocznego letniego okienka transferowego. Polka od lat budowała swoją renomę w Niemczech, zdobywając tytuł królowej strzelców rozgrywek Champions League i stając się niekwestionowaną gwiazdą zarówno w Europie, jak i na światowym poziomie. Jej transfer do Barcelony porównuje się nawet do przejścia do Barcelony Roberta Lewandowskiego.

Przed Pajor stoi jeszcze jeden ważny mecz w barwach VfL Wolfsburg, który będzie oficjalnym pożegnaniem z klubem. To emocjonalny moment dla piłkarki, który postanowiła uwiecznić w nagraniu wideo, dziękując klubowi, trenerom, koleżankom z zespołu oraz kibicom za lata spędzone w Wolfsburgu. W swojej wypowiedzi nie ukrywa wzruszenia i podkreśla, jak wiele osiągnięć oraz wspólnych przeżyć związanych z klubem VfL Wolfsburg jest dla niej niezwykle cennych i niezapomnianych.

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!