Opatkowianka otwiera się na kobiecy futbol!
Polska

Opatkowianka otwiera się na kobiecy futbol!

Opatkowianka, jedna z szanowanych drużyn piłkarskich w Krakowie, właśnie podjęła historyczną decyzję. Klub rozpoczął nabór do swojej pierwszej żeńskiej drużyny, a nazwę 𝐎𝐏𝐀𝐓𝐊𝐎𝐖𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀 𝐖𝐎𝐌𝐄𝐍 wpisano już do kart historii.

To wydarzenie z pewnością ożywi jeszcze bardziej krakowską scenę piłkarską, otwierając nowe możliwości dla kobiet chcących uprawiać ten sport na profesjonalnym poziomie. Wszelkie zainteresowane zawodniczki, niezależnie od poziomu doświadczenia, mogą zgłaszać się pod numer telefonu 607 735 551 lub za pośrednictwem Facebooka.

Pierwszy trening drużyny 𝐎𝐏𝐀𝐓𝐊𝐎𝐖𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀 𝐖𝐎𝐌𝐄𝐍 zgromadził już imponującą liczbę uczestniczek. 12 dziewczyn stanęło na boisku przy ulicy Inicjatywy Lokalnej 5 w Krakowie, gotowych do podjęcia wyzwania i poznania tajników piłkarskiego rzemiosła.

Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki o godzinie 18:30 oraz w piątki o 18:00, na wspomnianym boisku Opatkowianki. Zapewniamy profesjonalną opiekę trenerów oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi umiejętności piłkarskich i budowaniu silnej drużynowej więzi.

Klub serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane panie na kolejne treningi, zachęcając do dołączenia do tej niezwykłej przygody piłkarskiej. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z piłką nożną, czy też masz już doświadczenie na boisku, w drużynie 𝐎𝐏𝐀𝐓𝐊𝐎𝐖𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀 𝐖𝐎𝐌𝐄𝐍 z pewnością znajdziesz swoje miejsce i szansę na rozwój.

Dla dodatkowych pytań i informacji, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 735 551 lub poprzez prywatną wiadomość na oficjalnym profilu klubu na Facebooku.

Dołącz do nas już teraz i zobacz, jak wielką siłą może być kobieca pasja piłkarska!

Weronika Bryndza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!