[EKSTRALIGA]: Kto najlepszy na wiosnę? Wiosenna tabela [po 17. kolejce]
Ekstraliga Polska

[EKSTRALIGA]: Kto najlepszy na wiosnę? Wiosenna tabela [po 17. kolejce]

 Czas na naszą ‘wiosenną tabelę’. Z tronu liderek ‘wiosennej tabeli’ spadł SMS, który ‘tylko’ zremisował ze słabym Górnikiem. Na szczyt wspięły się za to piłkarki katowickiej GieKSy, które wspięły się na szczyt także w ligowej tabeli. 

miejceklubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Czarni ANTRANS Sosnowiec102636-5
2GKS Katowice102524-6
3UKS SMS Łódź102423-9
4Pogoń Szczecin101923-10
5WKS Śląsk Wrocław101720-13
6AP Orlen Gdańsk101114-17
7Stomilanki Olsztyn10117-25
8GKS Górnik Łęczna1097-13
9BTS Rekord Bielsko-Biała10911-17
10Medyk POLOmarket Konin10710-27
11KS Uniwersytet Jagielloński10511-21
12Pogoń DEKPOL Tczew1057-32

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!