Guess Who’s Back?! Pajor z dubletem! [WIDEO]
Frauen Bundesliga Ligi Polki na Świecie Świat

Wróciła Bundesliga, wróciły polskie gole. Pierwszy raz od połowy lutego wróciła do strzelania ligowego Ewa Pajor.

W wyjazdowym meczu 18. kolejki z  Freiburgiem zagrała tylko pierwsze czterdzieści pięć minut i to wystarczyło! Zdobyła szybki dublet dwukrotnie pokonując Borggräfe. Była to jedenasta i dwunasta bramka w tym sezonie w Bundeslidze. Warto zobaczyć!

gole: 0:1 Oberdorf (24.), 0:2 Pajor (27.), 0:3 Pajor (31.), 1:3 Campbell (59.), 1:4 Xhemaili (62.)

widzów: 3.795

SC Freiburg: Borggräfe –Gudorf, Karich (76. Axtmann), Minge, Karl (70. Steinert) – Steuerwald, Schasching, Kayikci (76. Kolb) – Hoffmann (70. Zicai), Campbell, Vobian

VfL Wolfsburg: Frohms – Wilms (66. Wedemeyer), Hendrich, Janssen, Rabano (83. Nemeth) – Huth, Oberdorf, Hagel (74. Demann) – Endemann (46. Xhemaili), Pajor (46. Kalma), Brand