[PUCHAR NIEMIEC]: Gol Pajor, ponad milion oglądało Bayern! Bez niespodzianek w półfinałach [WIDEO]
Polki na Świecie Świat

Półfinały DFB Pokal przyniosły niezapomniane emocje i spektakularne wyniki. W sobotnim spotkaniu Wolfsburg nie pozostawił złudzeń, rozgromiły aż 9:0 SGS Essen na własnym boisku. To nie tylko imponujące zwycięstwo, ale także powrót Ewy Pajor po kontuzji, która zagrała 45 minut i zdobyła gola, co cieszy fanów przed przerwą na reprezentację.

W drugim półfinale Bayern Monachium zmierzył się z Eintrachtem. Po wyrównanej walce, która zakończyła się wynikiem 1:1, o awansie zadecydowały rzuty karne. Bayern triumfował 3:1, zapewniając sobie miejsce w finale.

Jednak nie tylko wyniki półfinałów budziły zainteresowanie. Spotkanie Bayernu Monachium przyciągnęło uwagę ogromnej liczby widzów. 1,15 miliona osób śledziło je na antenie ARD, co stanowi udział w rynku na poziomie 11,2%. Dodatkowo mecz był transmitowany także przez Sky Sport, co potwierdza olbrzymie zainteresowanie kibiców niemieckiej piłki kobiecej.

Finał DFB Pokal zapowiada się więc niezwykle emocjonująco, a kibice już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak Wolfsburg i Bayern Monachium powalczą o ten prestiżowy trofeum. Spotkanie odbędzie się znów na RheinEnergie Stadion w Kolonii, a pierwszy gwizdek zaplanowano na 9 maja na godzinę 16:00.