Finał Orlen Pucharu Polski: Znamy lokalizację!
Polska

Finał Orlen Pucharu Polski: Znamy lokalizację!

Wyczekiwany finał Orlen Pucharu Polski w sezonie 2023/24 już ma swoją lokalizację! Na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 28 marca br. oficjalnie zatwierdzono Arenę Lublin jako miejsce rozegrania tego ekscytującego spotkania.

Finałowy mecz, który wyłoni mistrzynie tegorocznych rozgrywek, zaplanowano na niedzielę 19 maja o godzinie 13:30. Będzie to niezwykła okazja dla fanów piłki nożnej kobiet, by zobaczyć najlepsze z najlepszych rywalizujące o prestiżowy tytuł. Co więcej, całe wydarzenie będzie transmitowane przez TVP Sport.

Jednak emocje nie ograniczą się tylko do finałowego starcia. Już 24 kwietnia odbędą się półfinały, które również obiecują niezwykłe widowisko. Na boiskach zmierzą się UKS SMS Łódź z GKS Katowice oraz AP Orlen Gdańsk z drużyną Śląska Wrocław.

Nagrody dla triumfatorów również nie pozostają bez znaczenia. Zwycięzca Orlen Pucharu Polski Kobiet otrzyma nie tylko zaszczytny tytuł, ale również nagrodę finansową w wysokości imponujących 400 tysięcy złotych. Nawet finalista nie będzie miał powodów do smutku, bo dla niego przewidziano nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. 

JanekF

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!