[UWCL]: Decydujące starcia ćwierćfinałowe
Świat UEFA Women's Champions League UEFA Womens Champions League

[UWCL]: Decydujące starcia ćwierćfinałowe

 W świecie europejskiego futbolu emocje sięgają zenitu: przed nami rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe Ligi Mistrzyń. Dziś czeka nas kolejna dawka piłkarskiej pasji i zaciętych pojedynków.

 Spotkanie między Lyonem a Benficą obiecuje zaostrzone emocje po pierwszym meczu, który zakończył się zwycięstwem drużyny z Francji 2:1. Czy debiutantki z Portugalii stać na niespodziankę?

Po spektakularnym pierwszym starciu, które zakończyło się wynikiem 3:0 na korzyść londyńskiej Chelsea, oczekiwania przed rewanżem są ogromne. Ajax będzie musiał dokonać niemal cudu, aby odwrócić losy rywalizacji na Stamford Bridge. Jednak nie można przekreślać mocy tej holenderskiej drużyny, która potrafi zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych rywali. Czy Chelsea utrzyma swoją przewagę czy też zostanie zaskoczona przez determinację Ajaksu?

Również w czwartkowy wieczór czekają nas interesujące pojedynki w ramach innych turniejów. Barcelona zmierzy się z norweskim Brann, starając się potwierdzić swoją przewagę po pierwszym meczu. W Hiszpanii będzie o to zdecydowanie łatwiej niż w zmorzonym Bergen. Z kolei Paris Saint-Germain (Kiedrzynek, Szperkowska, Dudek) podejmie szwedzkie Häcken, starając się utrzymać swoją minimalną przewagę wynikającą z pierwszego spotkania.

 


Rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe

środa 27 marca
Lyon – Benfica (18:45, pierwszy mecz: 2:1)
Chelsea – Ajax (21:00, pierwszy mecz: 3:0)

Czwartek 28 marca
Barcelona vs Brann (18:45, pierwszy mecz: 2-1)
Paris Saint-Germain vs Häcken (21:00, pierwszy mecz: 2-1)


Półfinały (20/21 i 27/28 kwietnia)

1: Brann / Barcelona vs Ajax / Chelsea
2: Benfica / Lyon vs Häcken / Paris Saint-Germain


Finał (25 maja, San Mamés, Bilbao)

Zwycięzcy półfinału 1 vs Zwycięzcy półfinału 2

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!