Czas na ćwierćfinały Pucharu Polski
Polska

Czas na ćwierćfinały Pucharu Polski

 Już w środę 27 marca zostaną rozegrane ćwierćfinały Orlen Pucharu Polski. 

W jednym z najbardziej oczekiwanych meczów ćwierćfinałowych, w tzw. ‘górniczych derbach’, katowicka GieKSa stanie do pojedynku z Górnikiem Łęczna. To starcie obiecuje wiele emocji i niezwykle zaciętą walkę na boisku, pomimo średniej formy przyjezdnych z Lubelszczyzny. Zwycięzca tej konfrontacji ma szansę zmierzyć się z obrończyniami tytułu z Łodzi, o ile te pokonają Stomilanki w swoim starciu.

W drugiej parze półfinałowej możliwe jest spotkanie dwóch zespołów z pierwszej ligi – Bielawianki i Resovii. Oczywiście, aby do tego doszło, oba zespoły muszą przejść przez kolejno gdański Orlen i Śląsk Wrocław. To zapowiada się jako pojedynek utalentowanych drużyn, z dużym zaangażowaniem i determinacją każdej z zawodniczek.

Terminarz Orlen Pucharu Polski przewiduje że półfinały odbędą się 24 kwietnia. Warto zauważyć, że zmagania te nie tylko dostarczą kibicom wielu emocji, ale także związane są z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi dla uczestników. Przegrany w ćwierćfinale otrzyma 25 tysięcy złotych, w półfinale suma wzrasta do 50 tysięcy, a przegrany w finale zabezpieczy sobie 100 tysięcy złotych. Z kolei triumfatorki Orlen Pucharu Polski zgarną imponującą kwotę 400 tysięcy złotych.


ĆWIERĆFINAŁY (27 marca)

  • 13:30 CWKS Resovia Rzeszów vs WKS Śląsk Wrocław
  • 14:00 UKS SMS Łódź vs KKP Stomilanki Olsztyn
  • 15:00 Bielawianka Bielawa vs AP Orlen Gdańsk
  • 17:00 GKS Katowice vs GKS Górnik Łęczna

PÓŁFINAŁY (24 kwietnia)

  • UKS SMS Łódź / KKP Stomilanki Olsztyn vs GKS Katowice / GKS Górnik Łęczna
  • Bielawianka Bielawa / AP Orlen Gdańsk vs CWKS Resovia Rzeszów vs WKS Śląsk Wrocław

JanekF

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!