Rusza projekt ‘HER FUTURE USA’!
Świat

Rusza projekt ‘HER FUTURE USA’!

 𝗛𝗘𝗥 𝗙𝗨𝗧𝗨𝗥𝗘 – 𝗨𝗦𝗔. Rusza rekrutacją do nowego projektu wsparcia kobiet w sporcie! 
Studiuj i graj w piłkę w Stanach Zjednoczonych! 
Jesteś zawodniczką piłkarskiej drużyny, marzysz o grze za granicą i chcesz spełnić swój amerykański sen studiując za oceanem? Ten projekt jest dla Ciebie!

  • W pierwszym etapie projektu ‘Road to Sport’ dla Ciebie przygotuje profesjonalne portfolio, wypromuje wśród trenerów uniwersyteckich i pomoże w dokonaniu optymalnego wyboru uczelni.
  • Drugi etap to czas przygotowania do wyjazdu, pomoc formalna związana z rekrutacją na studia w USA, a także przygotowanie mentalne i regularne zajęcia z prowadzącymi.
Cele są jasne – Fundacja chce wspierać i promować rozwój kobiet w sporcie, zwłaszcza w piłce nożnej. Jako ‘Fundacja pomogą Ci w przygotowaniu się do takiego wyjazdu oraz zdobyciu stypendium sportowego i podjęciu nauki w USA.
,,Her Future – USA” to projekt, który nie tylko otworzy przed Tobą nowe możliwości, ale także pozwoli Ci realizować się jako kobieta, piłkarka. 
Będziesz miała szansę rozwijać swoje umiejętności sportowe pod opieką doświadczonych trenerów, a także zdobywać doświadczenie międzynarodowe, grając i studiując w Stanach Zjednoczonych. 

Nie czekaj dłużej, zgłoś się już dziś i bądź częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia, które zmieni Twoje życie i przyczyni się do budowy silnej, kobiecej społeczności sportowej. 

Jesteś zainteresowana? Zapraszamy Cię do wypełnienia formularza zgłoszeniowego ⤵️
*liczba miejsc do projektu jest ograniczona
** w projekcie mogą wziąć udział piłkarki z całej Polski, niezależnie od tego do jakiego klubu piłkarskiego należą

REKRUTACJA TRWA DO DNIA 03.03.2024 

 Szczegóły, pełną ofertę, a także kosztorys odeślemy w wiadomości zwrotnej zdecydowanym kandydatkom. Dlatego zachęcamy do wypełnienia naszego formularza, który na tym etapie nie jest zobowiązujący.

 Spotkanie organizacyjne online dla rodziców i zawodniczek odbędzie się 28 lutego (środa) o godzinie 20:30.
Link do spotkania dostępny jest w osobnym wydarzeniu na profilu: ‘Road to Sport’ na Facebooku

Redakcja

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!