Powołania na Zimową Akademię Młodych Orlic (Turnus I i II)
Polska

Powołania na Zimową Akademię Młodych Orlic (Turnus I i II)

   Poznaliśmy nazwiska powołanych piłkarek  na zgrupowania Zimowej Akademii Młodych Orłów 2024  z roczników 2010-2011. Odbędą się dwa turnusy w Wałbrzychu. Pierwszy od 21 do 27 stycznia, a drugi od 28 stycznia do 3 lutego.


I turnus :

  • Zofia Kalak (Akademia Talentów Krotoszyn)
  • Wiktoria Gorzynik, Zuzanna Knap, Amelia Polak (AP BENIEMINEK PROFBUD Krosno)
  • Gabriela Grzelak (AP Ciechanów)
  • Kaja Mienik (AP Karol Piątek)
  • Michalina Wiśniewska (AP Macieja Murawskiego Zielona Góra)
  • Zofia Sierpińska (AP Orlen Gdańsk)
  • Lena Januszyńska, Aleksandra Cichy (AP Perfect Przeworsk)
  • Kornelia Kraśnicka (AP Talent Białystok)
  • Aleksandra Bukarewicz (BKS Biłgoraj)
  • Olivia Cholewińska (Checz Gdynia)
  • Janina Schmidt, Malwina Thamm, Iga Wojcieszak (GKS Katowice)
  • Amelia Ignatiuk (GKS Górnik Łęczna)
  • Aleksandra Szoliba (Karkonoski KS Jelenia Góra)
  • Maja Grzechnik (Polonia Tychy)
  • Barbara Dasiewicz, Amelia Jancewicz, Antonina Prószyńska, Natalia Szymecka, Helena Zarzycka (Diamonds Academy)
  • Zuzanna Sądej (GKS Jastrzębie)
  • Maja Janoś (Sparta Miejska Górka)
  • Anna Nurkiewicz (Jedność Żabieniec)
  • Marcelina Tyszkiewicz (LPFA Skoki)
  • Marta Wochnik (Pogoń Pieszyce)
  • Hanna Stachoń (Iskra Tarnów)
  • Antonina Dzierżęga, Nicola Gałuszka, Michalina Polok (UKKS Katowice)
  • Nina Piasecka, Zuzanna Zakrzewska (Tęcza Bydgoszcz)
  • Julia Misiak, Ines Sobczak, Nikola Wieczorek (UKS SMS Łódź)
  • Amelia Leporowska, Alicja Kowal (Warta Poznań)

II turnus: 

  • Zofia Malczyk (KS Ślęza Wrocław)
  • Małgorzata Radlak, Emilia Toporowska (AP Orlen Gdańsk)
  • Zuzanna Makarczuk-Jackowska (AP Ostróda),
  • Lillianna Malota (AZS UJ Kraków)
  • Kinga Blaut (Rekord Bielsko-Biała),
  • Iga Demkowicz-Dobrzyńska (AP Diamonds Academy)
  • Zofia Chomyn, Julia Kania, Magdalena Kucak (Dziewczęca APN Strzelce Opolskie)
  • Emilia Popielarczyk (Filkówka Barwałd Średni)
  • Marta Marczak (Jantar Ostrołęka)
  • Alicja Bolewicz, Julia Brzęcka (Polonia Środa Wielkopolska)
  • Klara Bajon (Sparks Poznań)
  • Gabriela Gierasimiuk (Włókniarz Białystok)
  • Gabriela Kowalicka (KSP Kielce)
  • Anna Filipek (LKS Respekt Myślenice)
  • Kinga Bogusz (LKS Śledziejowice)
  • Katarzyna Jankowska (Unia Wąbrzeźno)
  • Anna Janik (MUKS 11 Zielona Góra)
  • Maja Sztramska (Pogoń Szczecin)
  • Zofia Michno, Alicja Nosal (Raków Częstochowa)
  • Aleksandra Gurak (Stal Łańcut)
  • Laura Mazurek (Pokolenia Lechii Gdańsk)
  • Anna Augustynowicz (Śląsk Wrocław)
  • Zofia Fusiarz (Celuloza Kostrzyn nad Odrą)
  • Olimpia Klimek, Olga Wulkowicz (Iskra Tarnów)
  • Zuzanna Nowacka (Tucholanka Bór Tuchola)
  • Nadia Oślislok (UKKS Katowice)
  • Matylda Gruszczyńska, Anastazja Komar (UKS SMS Łódź)
  • Maja Radoń (UKS SMS Przemyśl)
  • Maja Bieniek, Liliana Głowińska, Emilia Pruszkowska, Antonina Przygocka (Warta Poznań)
  • Oliwia Klim (Zły Praga Warszawa)

 

JanekF

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!