Adriana Achcińska przedłuża kontrakt z 1. FC Köln: Polska piłkarka pozostanie wierna klubowi do 2026 roku
Frauen Bundesliga Kadra A Ligi Polki na Świecie Świat

Adriana Achcińska przedłuża kontrakt z 1. FC Köln: Polska piłkarka pozostanie wierna klubowi do 2026 roku

W trakcie przerwy zimowej wiele klubów piłkarskich dokonuje ruchów na rynku transferowym, a 1. FC Köln nie jest wyjątkiem. Po pozyskaniu Carlotty Wamser i Sary Agrež, klub postanowił również przedłużyć kontrakt z jedną z kluczowych postaci w swoim składzie – Adrianą Achcińską.

Reprezentantka Polski, urodzona 22 kwietnia 2002 roku w Lubaniu, dołączyła do 1. FC Köln latem 2021 roku i od tego czasu zyskała uznanie jako istotny element drużyny. Po udanych latach w Polsce, Achcińska podjęła wyzwanie zagraniczne, dołączając do niemieckiego klubu 1. FC Köln. Od tego czasu stała się nie tylko ważnym ogniwem drużyny, ale także zyskała szereg indywidualnych osiągnięć. Jej wkład w grę zespołu przyczynił się do zagrania trzydziestu trzech występów w Bundeslidze oraz pięć razy w Pucharze Niemiec.

Ostatnie osiągnięcie Achcińskiej to piękne trafienie do bramki w trakcie zremisowanego 3:3 pojedynku z SC Freiburg. Jej umiejętności strzeleckie i zdolności do asystowania sprawiły, że stała się jednym z filarów ofensywy 1. FC Köln.

Klub potwierdził, że kontrakt Achcińskiej został przedłużony do 30 czerwca 2026 roku, co jest potwierdzeniem zaufania wobec umiejętności i zaangażowania tej utalentowanej piłkarki. 

Merry Piotrowska

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!