Zaproszenie do Stegu Arena na turniej Pajor & Tarczyńska Visa Winter Cup 2023.
Polska

Zaproszenie do Stegu Arena na turniej Pajor & Tarczyńska Visa Winter Cup 2023.

 Już 29 grudnia na Stegu Arena w Opolu odbędzie się największy w Polsce turniej piłki nożnej kobiet Pajor Tarczyńska Visa Winter Cup 2023, którego ambasadorkami są Ewa Pajor i Agata Tarczyńska. W turnieju wystąpi 8 czołowych polskich drużyn złożonych z zawodniczek urodzonych w latach 2010-2012 Unia Opole, UKKS Katowice, Medyk Konin, Beniaminek Krosno, Diamonds Academy Warszawa, Tęcza Bydgoszcz, Śląsk Wrocław, Sparta Miejska Górka. – Chcemy popularyzować kobiecą piłkę nożną w całym kraju, dlatego po trzech edycjach turnieju zorganizowanych w Uniejowie postanowiliśmy zimowy turniej rozegrać na Stegu Arena w Opolu – powiedział prezes Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu Jakub Witek.

Każda drużyna, która weźmie udział w naszym turnieju będzie miała szansę rywalizować o nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Ewa i Agata będą obecne na turnieju przez cały czas. Nasze ambasadorki będą oglądać mecze, pozować do zdjęć i rozdawać autografy. Dodatkowo chcąc optymalnie wykorzystać czas zaprosiliśmy do współpracy Polską Agencją Antydopingową POLADA, która w trakcie trwania turnieju będzie prowadzić panele edukacyjne poświęcone odżywkom i suplementom diety.

 Podczas trwania turnieju od godziny 14:00 będziemy prowadzić aukcję koszulek i gadżetów przekazanych nam przez znanych sportowców. Na aukcję trafią koszulka z autografem reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet, koszulka z podpisem reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn, w tym Roberta Lewandowskiego, koszulka z podpisem Ewy Pajor, koszulka z podpisem Agaty Tarczyńskiej, rękawice z podpisem Joanny Jędrzejczyk i rakieta tenisowa z autografem Igi Świątek. Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na rozwój Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu – Organizacja aukcji z gadżetami podpisanymi przez znanych sportowców takich jak Ewa, Agata, ale również Iga Świątek, Joanna Jędrzejczyk, czy Robert Lewandowski  jest jednym ze sposobów na przyciągnięcie do Stegu Arena jak największej liczby miłośników sportu, którzy do tej pory być może nie mieli okazji oglądać na żywo piłki nożnej w wykonaniu kobiet, jednak mamy nadzieję, że kiedy przyjdą i zobaczą to chociaż część z nich zostanie z nami na dłużej – dodał Witek.

Redakcja

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!