[EURO] : Ustalono harmonogram Mistrzostw Europy. Finał w Bazylei!
Euro Reprezentacje Świat

[EURO] : Ustalono harmonogram Mistrzostw Europy. Finał w Bazylei!

Zatwierdzono harmonogram Mistrzostw Europy 2025 w Szwajcarii. Osiem niezwykłych obiektów, rozsianych w malowniczych miejscach kraju, będzie świadkiem pasjonujących zmagań od 2 do 27 lipca 2025 roku.

Miasta, które będą miały zaszczyt być gospodarzami tego niezwykłego wydarzenia, to Bazylea, Berno, Genewa, Lucerna, Sion, St. Gallen, Thun i Zurych. Każde z tych miejsc zapewni nie tylko znakomite warunki do rywalizacji, ale także niezapomniane przeżycia dla kibiców, którzy przyjadą z różnych zakątków globu.

Mecz otwarcia oraz kulminacyjny moment turnieju, czyli finał, odbędą się w jednym z najbardziej urokliwych stadionów w Europie – St. Jakob-Park w Bazylei. To tam, na tym niezwykłym obiekcie, rozegra się pierwszy i ostatni mecz turnieju, który przyciągnie uwagę milionów fanów piłki nożnej.

St. Jakob-Park, położony nie daleko brzegu Renu, zyskał sławę nie tylko ze względu na niezapomniane widowiska piłkarskie, ale także ze względu na swoją architektoniczną urodę. Mieszczący ponad 42 000 widzów, ten stadion jest miejscem, gdzie emocje sportowe łączą się z kunsztem projektu.

KALENDARZ EURO 2025

JanekF

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!