[BUNDESLIGA] : Pajor bohaterką. Wilczyce pokonały autsajderki [wideo]
Frauen Bundesliga Ligi Polki na Świecie Świat

Niespodzianki nie było. W ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi Wolsburg pokonała 2:0 okupujący ostatnią pozycję w tabeli MSV Duisburg. Wilki wygrały swój drugi mecz z rzędu u siebie, a na AOK Stadium zgromadziło się 2677 widzów.

Mecz nie porwał, a gospodynie szybko załatwiły sprawę. Już w siódmej minucie gry po dograniu naszej Ewy Pajor wynik otworzyła Fenna Kalma. Jeszcze przed przerwą, bo w czterdziestej minucie gwiazda polskiej reprezentacji sama ustaliła wynik spotkania. Po dograniu z rożnego Ewa głową skierowała piłkę do siatki rywalek.

Już za kilka dni zawodniczki Wolfsburga( w piątek 24 listopada) w ramach 1/8 finału Pucharu Niemiec podejmą u siebie Werder Brema.