[OPOLSKI ZPN] : Rezerwy Rolnika z Pucharem
Polska

[OPOLSKI ZPN] : Rezerwy Rolnika z Pucharem

W środę 27 września w Branicach został rozegrany finał Pucharu Polski na szczeblu województwa opolskiego dostarczył kibicom futbolu niezapomnianych emocji. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść drugiej drużyny LUKS Rolnika Biedrzychowice-Głogówek, a bohaterką doliczonego czasu gry okazała się Magdalena Truszczak, zdobywając decydującą bramkę.

 FDramatyczny moment nadszedł w doliczonym czasie gry, a na zegarze widniała już 97. minuta. Magdalena Truszczak odebrała kapitalne prostopadłe podanie i znalazła się sam na sam z bramkarzem Unii. Skrzydłowa zespołu Arkadiusza Fludera uniknęła pozycji spalonej i zimną krwią przelobowała próbującą interweniować Gatak, wpisując się w historię tego finału jako autorka zwycięskiego gola.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, a druga drużyna Rolnika Biedrzychowice-Głogówek mogła cieszyć się z zasłużonego triumfu. Oprócz zaszczytu reprezentowania swojego regionu na szczeblu centralnym, rezerwy Rolnika otrzymały także nagrodę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych, co z pewnością będzie stanowić dodatkową motywację do dalszego rozwoju.

 


LUKS Rolnik II Głogówek – KS KOMAX Unia Opole 2:1 (0:0)

Ilona Kujawska 80′, Magdalena Truszczak 90’+7′  –  Paulina Herzog 73′

JanekF

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: