[ŁÓZKI ZPN] : PTC Pabianice z Pucharem!
Polska

[ŁÓZKI ZPN] : PTC Pabianice z Pucharem!

 W emocjonującym finale Pucharu Polski na szczeblu województwa łodzkiego, drużyna PTC Pabianice okazała się bezkonkurencyjna, zwyciężając zdecydowanie 3:0 nad Astorią Junior Szczerców. Ten mecz odbył się w Łodzi i przyniósł Pabianiczankom zarówno tytuł, jak i bilet do rywalizacji na szczeblu centralnym.

Rozgrywki od razu rozpoczęły się dynamicznie, a już w trzeciej minucie to Julia Dutkiewicz wpisała swoje nazwisko na listę strzelczyń, otwierając wynik spotkania na korzyść PTC. To było tylko początek festiwalu bramek, który mieliśmy okazję oglądać tego dnia.

Paulina Rosa nie pozostawiła wątpliwości co do przewagi swojego zespołu, zdobywając drugą bramkę w 17. minucie. Zaledwie kilka chwil później, bo już w 26. minucie, Gabriela Piekarczyk wpakowała piłkę do siatki, ustalając wynik meczu na korzyść Pabianic. Jej trafienie okazało się być decydującym momentem, który przypieczętował zwycięstwo PTC Pabianice.

Występ drużyny z Pabianic nie tylko zapewnił im tytuł zdobywczyń Wojewódzkiego Pucharu Polski, ale także prawo do reprezentowania województwa na poziomie centralnym. To osiągnięcie, które z pewnością wzmocni pozycję klubu na krajowej scenie piłki nożnej kobiet.

 Drużyna PTC Pabianice otrzymała również czek w wysokości 5000 złotych, co jest dodatkowym wsparciem dla klubu, pozwalającym na rozwijanie talentów młodych zawodniczek i dalszy rozwój drużyny.

Mimo porażki, Astoria Junior Szczerców nie odeszła z pustymi rękoma. Zespół otrzymał nagrodę w wysokości 2500 złotych.

 


PTC Pabianice – Astoria Junior Szczerców 3:0 (3:0)
Bramki: Julia Dutkiewicz 3, Paulina Rosa 17, Gabriela Piekarczyk 26

Joanna Kalinowska

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: