Pogoń znów straci trenera?! Były selekcjoner w męskiej młodzieżówce? Przetasowania w PZPNi
Ekstraliga Polska

Pogoń znów straci trenera?! Były selekcjoner w męskiej młodzieżówce? Przetasowania w PZPNi

 Ostatnio wiele mówi się o zmianach w sztabach szkoleniowych reprezentacji Polski. Najnowsze doniesienia portalu weszło.com wskazują, że Michał Probierz, który prowadził dotąd kadrę U-21, ma zostać nowym selekcjonerem pierwszej męskiej drużyny narodowej. To oznacza, że PZPN musi znaleźć jego zastępcę w młodzieżówce. Według nieoficjalnych informacji, na to stanowisko ma być wybrany trener kadry U20 Miłosz Stępiński, który był również selekcjonerem kobiecej seniorskiej reprezentacji Polski.

Jednak to nie koniec zmian. Jeśli Stępiński przejmie kadrę U-21, to kto zajmie się kadrą U-20, którą obecnie prowadzi? Mówi się, że faworytem do tego zadania jest Piotr Łęczyński, trener kobiecej Pogoni Szczecin. Łęczyński ma duże doświadczenie w pracy z młodymi piłkarzami i cieszy się uznaniem w środowisku. Ale czy będzie mógł łączyć pracę w PZPN z prowadzeniem klubu z Ekstraligi Kobiet? To wydaje się mało prawdopodobne. A to oznacza, że Pogoń Szczecin, która gra bardzo dobrze w tym sezonie, może stracić swojego szkoleniowca.

Tak więc zmiany w reprezentacjach Polski mogą mieć spore konsekwencje dla polskiej piłki. Czy okażą się korzystne dla wszystkich stron? Czas pokaże.

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!