[MAZOWIECKI ZPN] : Znamy półfinalistki Pucharu
Polska

[MAZOWIECKI ZPN] : Znamy półfinalistki Pucharu

Wśród czterech najlepszych drużyn w HYDRO ENERGY Mazowieckim Pucharze Polski Kobiet znalazły się trzy zespoły z Warszawy i jeden z Radomia. W półfinałach, które odbędą się 28 września, zmierzą się Zamłynie Radom z Diamentami Warszawa oraz UKS Ząbkovia Ząbki II z Legią Ladies. Obie pary zapowiadają się bardzo ciekawie i emocjonująco.

W ćwierćfinałach nie zabrakło niespodzianek i wysokich wyników. Największym zaskoczeniem była porażka Polonii Warszawa, która uległa Legii Ladies aż 1:6. ‘Wojskowe’ nie dały szans rywalkom i pokazały swoją klasę. 

Z kolei UKS Ząbkovia Ząbki II pokonały Fuks Pułtusk 3:0, Ząbkovianki zaimponowały determinacją i skutecznością. Ich rywalkami będą Legia Ladies, co będzie dla nich ogromnym wyzwaniem, ale też szansą na sprawienie sensacji.

W trzecim meczu ćwierćfinałowym Vulcan Wólka przegrał z Zamłyniem Radom 1:5. Radomianki były zdecydowanie lepsze i nie dały się zaskoczyć przez niższoligowca. W półfinale zmierzą się z Diamentami Warszawa.

Półfinały HYDRO ENERGY Mazowieckiego Pucharu Polski Kobiet zapowiadają się bardzo interesująco i będą prawdziwym sprawdzianem dla wszystkich drużyn. Kto okaże się lepszy i awansuje do wielkiego finału? 

Drabinka Pucharu Polski na Mazowszu / za mazowiecki zpn

Joanna Kalinowska

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: