Za ile na Ligę Mistrzyń?
Świat UEFA Women's Champions League

Za ile na Ligę Mistrzyń?

Już na początku września katowicka GieKSa zadebiutuje w eliminacjach Ligi Mistrzyń. Klub ugości w Katowicach RSC Anderlecht z Belgii, SK Brann z Norwegii i Lokomotiw Stara Zagora z Bułgarii.

Półfinałowe starcia zostaną rozegrane w środę 6 września. O godz. 14:00 SK Brann zmierzy się z Lokomotiwem. Z kolei o godz. 20:00 GieKSa zagra z Anderlechtem.

Cena biletu na każde ze spotkań, niezależnie od trybuny, wynosi: 10 zł. W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 200 zł. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13) oraz w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice (Katowice, Bukowa 1A). W dniu meczu wejściówki dostępne będą w kasach Stadionu Miejskiego.

Decydujące mecze turnieju zostaną rozegrane w sobotę 9 września. O godz. 14:00 odbędzie się mecz o 3. miejsce, a o godz. 20:00 finał. Zwycięzca turnieju zapewni sobie awans drugiej rundy eliminacji. Bilety na te mecze pojawią się w sprzedaży po rozstrzygnięciach półfinałowych.

za gkskatowice.eu

Redakcja

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: